چهار شنبه 12 آذر سال 1399

اخبار سایت قدیم

خدمات دولت تدبیر و امید در روستاها، نشان دهنده اهمیت توسعه روستاها از نظر این دولتمردان است

فرماندار دیواندره در نشست با شهرداران و دهیاران شهرستان گفت: خدمات دولت تدبیر و امید در روستاها نشان دهنده اهمیت تولید و اشتغال، توسعه روستایی و ایجاد امکانات مورد نیاز برای این قشر عظیم است.
خدمات دولت تدبیر و امید در روستاها، نشان دهنده اهمیت توسعه روستاها از نظر این دولتمردان است
چهار شنبه 14 تیر سال 1396

جعفر توان تصريح کرد: دهياران برنامه کاربردي براي توسعه روستاي خود داشته باشند.

مهندس توان بيان کرد: دهياران بايد با تعامل و همکاري شوراهاي اسلامي براي جلوگيري از مهاجرت روستائيان به حاشيه شهرها، در زمينه هاي اقتصادي و اشتغالزايي، عمران و توسعه روستاها برنامه داشته باشند.

وي با اشاره به 133 دهياران فعال در شهرستان، اظهار داشت: دهيار موفق کسي است که نسبت به توانمندي ها و ظرفيت هاي روستا شناخت کامل داشته و براي رفع مشکلات تلاش کند.

فرماندار شهرستان ديواندره ادامه داد:دهياران به عنوان پل ارتباطي بين دولت و مردم مشکلات و کمبودهاي روستاي خود را پيگيري نمايند و اعتبارات را به خوبي مديريت کنند.

وي بر استفاده از نظرات مردم در برنامه هاي روستا توسط دهياران تاکيد کرد و افزود: دهياران با مشارکت دادن مردم در برنامه ها مي توانند با فراهم نمودن بستر ايجاد اشتغال براي جوانان زمينه توسعه همه جانبه را فراهم کنند.

جعفر توان در ادامه به اهميت توسعه روستايي در دولت اشاره کرد و گفت: خدمات دولت تدبير و اميد در روستاها نشان دهنده اهميت توسعه روستايي و ايجاد امکانات مورد نياز براي روستائيان است.

وي خاطرنشان کرد: اولويت برنامه عمراني روستاها، احداث و تکميل ايستگاه هاي پمپاژ تامين آب شرب مردم روستا و بهسازي معابر روستايي است.

فرماندار شهرستان ديواندره در پايان سخنان خود، نسبت به تکميل طرح هاي هادي نيمه تمام در روستاهاي شهرستان توسط بنياد مسکن تاکيد کرد.

در ادامه اين نشست سه نفر به نمايندگي از دهياران شهرستان مسائل و مشکلات خود را مطرح نمودند و در پايان از دهياران برتر شهرستان تجليل به عمل آمد.

روابط عمومي فرمانداري شهرستان ديواندره