چهار شنبه 12 آذر سال 1399

اخبار سایت قدیم

پیام تبریک فرماندار شهرستان دیواندره به مناسبت روز شهرداری و دهیاری:

پیام تبریک فرماندار شهرستان دیواندره به مناسبت روز شهرداری و دهیاری:
سه شنبه 13 تیر سال 1396

فرماندار شهرستان ديواندره با صدور پيامي فرا رسيدن 14 تير ماه «روز شهرداري و دهياري» را تبريک گفت.

متن پيام «مهندس توان» به شرح زير است:

نامگذاري چهاردهم تيرماه به عنوان روز شهرداري و دهياري، مهمترين سياستگذاري براي ايجاد توسعه پايدار در مناطق شهري و روستايي است.

امروزه برنامه ريزي و مديريت نوين شهري و روستايي در فرآيند نظام مردم سالاري ديني، موجب کيفيت بخشي به خدمات شهري و روستايي شده است بطوريکه علاوه بر ارائه خدمات مناسب، شهرداريها و دهياريها به لحاظ تنوع فعاليت ها و ارزشهاي فرهنگي و اجتماعي داراي اهميت فراوان مي باشند.

شهرداري ها و دهياري ها به عنوان يک نهاد عمومي با ساختار خدماتي و اجرايي مبتني بر مشارکت مردم، همواره مورد توجه بوده و براي دست يابي به شاخصه هاي شهر و روستاي توسعه يافته و پويا نيازمند عزم و اراده جدي تمامي تلاشگران اين عرصه است که با برنامه ريزي علمي، مسير توسعه همه جانبه را هموار و فضايي مطلوب را براي مردم فراهم کنند.

اينجانب ضمن تبريک اين روز، از خدمات شبانه روزي کارکنان پرتلاش و خدوم شهرداريها و دهياريهاي شهرستان تقدير و تشکر نموده و از درگاه خداوند متعال توفيقات روز افزون توأم با سعادت و سلامتي را براي همه فعالان و زحمتکشان اين عرصه مسئلت دارم.

اميد است دست اندر کاران حوزه مديريت شهري و روستايي در شهرستان ضمن توجه به موضوع اقتصاد مقاومتي مورد تاکيد مقام معظم رهبري(مدظله العالي) زمينه مشارکت مؤثر مردم در تحقق درآمدهاي پايدار شهرداري و دهياري را فراهم نمايند.

جعفر توان

فرماندار شهرستان ديواندره