پنج شنبه 23 مرداد سال 1399

اخبار

فرماندار شهرستان دیواندره:

آزادگان وارثان شهدای معظم دفاع مقدس هستند

توان فرماندار دیواندره در مراسم گرامیداشت سالروز ورود آزادگان به میهن اسلامی که ظهر امروز در سالن اجتماعات فرمانداری برگزار شد، گفت: آزادگان سرافراز وارثان همرزمان شهید خود در دوران دفاع مقدس هستند.
آزادگان وارثان شهدای معظم دفاع مقدس هستند

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری دیواندره؛ جعفر توان ضمن تبریک 26 مرداد ماه سالروز ورود آزادگان، تصریح کرد: شما اسرا و آزادگان سرافراز مجاهدانی هستید که برای دفاع از شرف و آب و خاک میهن اسلامی در هشت سال جنگ تحمیلی و در دوران اسارت متحمل زحمات زیادی شدید.

مهندس توان اظهار داشت: آزادگان عزیز در زمان اسارت فقط جسم آنها اسیر بود بلکه روح آنان ندای ایثار و آزادگی سر می داد و در شوق دیدار رهبر کبیر انقلاب و مقام معظم رهبری بودند.

وی ابراز داشت: یقیناً امنیت، آسایش و رفاه امروز ما مرهون خون شهداست و به واسطه ایثار و از خودگذشتگی شهدای عزیز می توانیم اقتدار خود را به رخ جهانیان بکشیم.

فرماندار دیواندره با بیان اینکه روحیه آزادگان، روحیه ایثار، استقامت و صبر است، گفت: آزادگان و خانواده های آنان اسوه های صبر و مقاومت هستند و کمترین وظیفه همه ما تکریم و اجر نهادن به این عزیزان است.

مهندس توان در بخش دیگری از سخنان خود به بسته های حمایتی برای ایجاد اشتغال اشاره نمود و افزود: دولت شرایط و بسترهای خوبی برای حمایت از اشتغال فراهم نموده است، تسهیلات اشتغال پایدار روستایی با شرایط ویژه برای تولید و اشتغال که دغدغه اصلی نظام، دولت و جامعه است پرداخت می شود، فرزندان عزیز آزادگان نیز می توانند از این فرصت استفاده نمایند.

لازم به ذکر است شهرستان دیواندره دارای 43 آزاده سرافراز می باشد.

در پایان این نشست، مزار شهدای معظم دیواندره با حضور فرماندار، مسئولان و آزادگان سرافراز شهرستان غبارروبی، عطرافشانی و گلباران شد.

روابط عمومی فرمانداری شهرستان دیواندره

بازدید [ 531 ]
برچسب ها