اعلام محکومیت حادثه تروریستی تهران و ابراز همدردی با خانواده های شهدا از سوی فرماندار شهرستان دیواندره:

فرماندار شهرستان دیواندره در پی حملات تروریستی روز چهارشنبه به بارگاه رهبر کبیر انقلاب اسلامی و مجلس شورای اسلامی و به شهادت رسیدن تعدادی از هموطنان پیام تسلیتی صادر کرد.

متن پیام مهندس جعفر توان به شرح زیر است:

حوادث تروریستی چهارشنبه خونین تهران در ماه مبارک رمضان که به شهادت تعدادی از هموطنان مظلوم ما منجر شد، مولود نامیمون تفکرات افراطی و انحرافی است که محکوم به شکست و نابودی است.

حادثه تروریستی در تهران و حمله به حرم مطهر حضرت امام(ره) و خانه ملت نشان از عجز و ناتوانی و سستی دشمنان این مرز و بوم دارد و امروز مردم و مسئولان جمهوری اسلامی ایران بیش از هر زمان دیگری با اتحاد و انسجام پشت سر رهبری معظم انقلاب(مدظله العالی) در برابر هرگونه تجاوز و خیانت دشمن جانانه خواهند ایستاد و هر نقشه شوم آنان را نقش بر آب خواهند کرد.

اینجانب ضمن محکوم کردن این حملات تروریستی، شهادت جمعی از هموطنان عزیز را به ملت شریف ایران و تمامی خانواده‌های معزز شهدای والا مقام تبریک و تسلیت عرض نموده و برای آن شهدای معزز علو درجات و برای تمامی بازماندگان صبر جمیل مسألت می‌نمایم. همچنین از درگاه الهی آرزوی سلامتی و شفای عاجل برای مجروحان این حادثه دلخراش را دارم.

جعفر توان

فرماندار شهرستان دیواندره

19 خرداد 96